12.11.2021
Bibliotēkas apmeklētājiem jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts

No 15. novembra Valkas novada Centrālā bibliotēka (turpmāk Valkas NCB) atsāk pakalpojumu sniegšanu klātienē apmeklētājiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu. Bibliotēka atvērta darba dienās no 10:00 līdz 18:00.

Pieaugušajiem apmeklētājiem bibliotēkā iespējams veikt grāmatu un preses/žurnālu apmaiņu, dokumentu izdruku, kopēšanu un skenēšanu, lietot bibliotēkas datorus un izmantot bibliotēkas lasītavas. Joprojām bibliotēkas telpās obligāti:

·       jālieto sejas aizsargmaska,

·       jādezinficē rokas,

·       jāievēro 2m distance.

Aicinām lieki neuzkavēties bibliotēkas telpās, kā arī bibliotēkas autorizētajiem lietotājiem rezervēt sev vēlamos izdevumus bibliotēkas elektroniskajā katalogā.

Lasītājiem, kuriem nav sadarbspējīga Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, vēlamie bibliotēkas izdevumi jāpiesaka:

·       zvanot uz +371 64723672 vai +371 29136199,

·       vai rakstot uz valkasbiblioteka@valka.lv un

·       ar bibliotēkas darbinieku jāvienojas par rezervēto izdevumu saņemšanas laiku.

Pieteiktos izdevumus lasītāji varēs saņemt bibliotēkas 1. stāvā.

Bērnu un jauniešu auditorijai tiek nodrošināta grāmatu izsniegšana un saņemšana.

Aicinām izmantot 3td e-grāmatu bibliotēku. Tas ir pakalpojums, kas reģistrētajiem bibliotēku lietotājiem piedāvā bez maksas lasīt e-grāmatas tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Valkas NCB mājaslapas sadaļā "E-grāmatu bibliotēka" ir norādes, kā veikt reģistrēšanos un kā ienākt vietnē 3td.lv, lai lasītu izvēlēto grāmatu.

Bibliotēka strādā *epidemioloģiski drošā vidē (“zaļais” režīms).

*pakalpojuma sniegšanas vai darba vieta, kurā atrodas tikai pilnībā vakcinētas vai pārslimojušas personas.

Informāciju sagatavoja:

Līga Tetere