Bibliotēkā atgriežas “Bērnu rīti”. Pirmā nodarbība jau šo sestdien!

Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā jau 17. septembrī ar radošu darbošanos atsāksies pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem un ģimenēm “Bērnu rīts”.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība par mēneša tēmu, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā, mākslas un kultūras pasaulē. Nodarbības laikā aicinām iesaistīties arī vecākus vai vecvecākus.

2022. gadā nodarbības plānotas:

17. septembrī “Raibu raibie rudens raksti”,

15. oktobrī “Spociņu karnevāls”,

19. novembrī “Kam tās ausis”

17. decembrī “Kam mežā visskaistākā kleita?”.

Pasākuma mērķis ir atklāt bērniem un ģimenēm bibliotēkas sniegtās plašās un saturīgās brīvā laika pavadīšanas iespējas - grāmatas, žurnāli, galda spēles, radoša darbošanās, sarunas, rotaļāšanās. "Bērnu rīti" Valkas bibliotēkā tiek organizēti kopš 2014. gada un pēc pandēmijas radītās pauzes atgriežas ar jaunām radošām un interaktīvām nodarbībām.

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele