Bērnu literatūras nodaļa piedāvā grāmatas, žurnālus un spēles

Ar Bērnu literatūras nodaļas JAUNĀKO GRĀMATU piedāvājumu var iepazīties Valkas bibliotēkas mājaslapā sadaļā Bērniem, jauniešiem > Jaunākas grāmatas.  Tur atradīsiet lasāmvielu ikviena interesēm.

Izmanto KOPKATALOGU, lai aplūkotu bibliotēkas grāmatu, žurnālu un galda spēļu piedāvājumu. Lai pasūtītu un saņemtu izvēlētās grāmatas vai spēles, zvani uz tel. 64722965, 29136199.

Reģistrētie bibliotēkas lietotāji kopkataloga sadaļā "Mana bibliotēka" var veikt grāmatu/resursu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, var redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām/resursiem.

Kad mācību uzdevumi ir izpildīti, tad labi laiku pavadīt kopā ar ģimeni. Piedāvājam izvēlēties kādu no bibliotēkas piedāvātajām spēlēm. Izvēle ir pietiekami liela:

Spēles, kuras palīdz izzināt Latviju.

“Šurpu Turpu”, “Latvija 600 jautājumi”, atmiņu spēle “Vidzeme”.

Spēles ar burtiem, vārdiem, ātru domāšanu un runāšanu.

“5 sekundes”, kāršu spēle “Burtošanas čempionāts”, krustvārdu spēle “Scrabble”.

Spēles kopā ar mazākajiem bērniem.

“Oppo”, “Difference junioriem”, “Balloons”.

Aizraujošās, izglītojošās un veiksmes spēles.

Knipju spēle un palaidņu ķeršana "Ice cool", “Specific” par dzīvniekiem, vērošanas un veiklības spēle “Jungle speed”, skaitļu žetonu spēle “Bingo”, zināmais “Cirks” un “Riču Raču”.