Bērnu grāmatu jaunumi maijā

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas grāmatu klāsts papildināts ar jaunām grāmatām.

Negantā Nika piedzīvojumu cienītājiem piedāvājam divas jaunas grāmatas: “Negantais Niks un futbola bieds” un “Negantā Nika atriebība”. Divi jaunumi arī Džona Klepfera stāstu sērijā par zombiju medniekiem.

Plašs jauno grāmatu klāsts paredzēts pusaudžiem un jauniešiem: Šīnas Vilkinsones “Es joprojām krītu” (grāmata ir iekļauta Bērnu žūrijas kolekcijā), Kīras Kesas radītās sērijas “Prinča līgava” 4.grāmata “Mantiniece”, Emīlijas Lokhārtas “Puišu grāmata” (grāmatas “Puišu saraksts” turpinājums). Trešā grāmata iznākusi Džeikoba Greja “Zvēraču” stāstam. Juvala Zommera veidotā “Lielā sīkbūtņu grāmata” būs saistoša jaunajiem dabas pētniekiem.

Esam saņēmuši iztrūkstošās Bērnu žūrijas 2017.gada grāmatas, pilnībā nokomplektējot kolekciju – varat ķerties pie lasīšanas un vērtēšanas!

Pilnīgāku informāciju par jaunajām grāmatām iespējams uzzināt bibliotēkas mājas lapā sadaļā “Bērniem un jauniešiem” jaunākās grāmatas.

Aija Rudīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre

tālr. 64722965