Bērniem un jauniešiem atcelti ierobežojumi bibliotēkas apmeklējumam

No 16.februāra atcelti ierobežojumi bērniem, apmeklējot publiskus pasākumus un kultūrvietas.

Bērni un jaunieši līdz 17 gadu vecumam (ieskaitot) atkal var brīvi apmeklēt bibliotēku, neuzrādot Covid-19 sertifikātu vai negatīvu testu, bez pieaugušo pavadības. Tiek saglabāts nosacījums sejas masku lietošanai - bērniem, kuri vecāki par 12 gadiem, ir jālieto medicīniskās maskas vai respiratori, bet bērni vecumā no 7 - 12 gadiem var lietot higiēniskās auduma maskas.

Laikā, kad bibliotēkas apmeklējums bija ierobežots, ir papildināts bērnu un jauniešu grāmatu, žurnālu un galda spēļu klāsts. Pēc aizvadītām satikšanās reizēm tiešsaistēs - mācību stundās vai bērnudārzu nodarbībās, visi tiek gaidīti atkal bibliotēkā!

Vairāk informācijas Kultūras ministrijas mājas lapā TE.

Informāciju sagatavoja:

Aija Rudīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas

Vecākā bibliotekāre, metodiķe

Kultūras pasākumu organizēšanas un apmeklēšanas nosacījumi