Atklāta pieteikšanās viktorīnai par Valkas novadu

Bibliotēku nedēļas ietvaros, 26. aprīlī, plkst. 17 Valkas bibliotēkas kolektīvs aicina izspēlēt viktorīnu “Pavasaris 2024”.  Tajā apkopoti vairāk kā 60 interesanti un asprātīgi jautājumi par Valkas novadu deviņās dažādās tēmās - kultūra, personības, literatūra, attēlos u.c.

Līdz 22. aprīlim gaidīsim komandu pieteikumus (3-4 cilvēku sastāvā), sūtot uz e-pastu valkasbiblioteka@valka.lv komandas nosaukumu un dalībnieku vārdus un uzvārdus. Vietu skaits pasākumā ierobežots!

Viktorīna veidota deviņās kārtās, katrā septiņi atvērta tipa jautājumi (bez atbilžu variantiem). Katrai kārtai sava tēma, kuru izvēlas pēc nejaušības principa izlozētā komanda. Katra komanda atbild uz visiem jautājumiem, atbildes pēc katras kārtas, iesniedzot rakstiski.

Piesaki savu komandu pasākumam, atklāj un papildini savas zināšanas par Valkas novadu un pavadi vakaru azartiski draudzīgā kompānijā!

Informāciju sagatavoja:
Ance Andrējeva-Empele