09.05.2023
Ar kino apmeklējumu atzīmē lasīšanas maratona noslēgumu Valkas bibliotēkā

Piektdien, 5.maijā, ar braucienu uz kino tika aizvadīts ikgadējais noslēguma - godināšanas pasākums Valkas bibliotēkā reģistrētajiem Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” (BJVŽ) dalībniekiem.

 

Dalību 2022. gada BJVŽ Valkas bibliotēkā bija pieteikuši 36 lasītāji, no kuriem visus programmas nosacījumus izpildīja 20. Žūrijas dalībniekiem gada laikā bija jāizlasa profesionāļu žūrijas īpaši atlasītas kolekcijas grāmatas atbilstoši vecuma grupai un par tām jānobalso, aizpildot elektronisko novērtēšanas anketu.  

 

Lai atzīmētu lasīšanas maratona noslēgumu Valkas bibliotēkā, šogad tā dalībnieki devās kopīgā izbraucienā uz kinoteātri “Gaisma” Valmierā, kur skatījās animācijas filmu “Kaka, pavasaris un draugi”. Filma veidota pēc igauņu rakstnieka A. Kivirehka tāda paša nosaukuma grāmatas.  Pēc seansa tika pasniegtas pateicības par dalību programmā, BJVŽ un Valkas bibliotēkas piemiņas balviņas. 

 

Aicinām ikvienu interesentu kļūt par 2023. gada “BJVŽ” dalībnieku visa gada garumā, reģistrējoties Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā klātienē vai rakstot bernubiblioteka@valka.lv , vai zvanot 29153117.

 

Ar jaunajām BJVŽ 2023. gada kolekcijas grāmatām iespējams iepazīties https://ieej.lv/BJVZ_2023_gramatas .

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele

Valkas novada Centrālās bibliotēkas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.