03.04.2017
Aicinām piedalīties Bibliotēku festivālā!

 Latvijas Bibliotekāru biedrība aicina piedalīties šī gada Latvijas Bibliotēku festivālā, kas notiks 24.-25. aprīlī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Viena no festivāla sastāvdaļām ir Lasītāju apkalpošanas speciālistu konference 25. aprīlī. Konferenci organizē Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centrs kopā ar Latvijas Bibliotekāru biedrību un citiem atbalstītājiem. Plašāka informācija par festivālu un Lasītāju apkalpošanas speciālistu konferenci pieejama Latvijas Bibliotekāru biedrības tīmekļa vietnē:

 

Uzmanību! Dalība Lasītāju apkalpošanas speciālistu konferencē ir par maksu: LBB individuālajiem biedriem un institucionālo biedru darbiniekiem - 10 EUR, pārējiem konferences dalībniekiem - 15 EUR.

Konferences programma

 

Reģistrācija<https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTrBH5rYQfa66MuQ59K7qsRB7gvv-LXTenf0clP7X8yqVNEQ/viewform?c=0&w=1>

dalībai Latvijas Bibliotēku festivāla pasākumos atvērta līdz 19. aprīlim.

 

Ikviena bibliotēka ir aicināta pieteikt plakātu dalībai 25. aprīļa konferences plakātu sesijā, kuras tēma - labās prakses un inovāciju piemēri lasītāju apkalpošanas jautājumos. Dalības pieteikums līdz 19. aprīlim iesniedzams LNB Bibliotēku attīstības centra vadītājai Mārai Jēkabsonei uz e-pasta adresi mara[punkts]jekabsone[uz]lnb[punkts]lv<mailto:mara[punkts]jekabsone[uz]lnb[punkts]lv>, tālr. 67716050.

 

Ja ir jautājumi par Lasītāju apkalpošanas speciālistu konferenci, esmu gatava uz tiem atbildēt! Tiekamies Bibliotēku festivālā!

 

Māra Jēkabsone

Bibliotēku attīstības centra vadītāja

Latvijas Nacionālā bibliotēka

tālr. 67716050, mob. 26115747

mara[punkts]jekabsone[uz]lnb[punkts]lv<mailto:mara[punkts]jekabsone[uz]lnb[punkts]lv>

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.