28.07.2021
Aicinām darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu

Valkas novada Centrālā bibliotēka  (reģ. Nr.  9000191255) konkursa kārtībā aicina darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu  (kods pēc profesiju klasifikatora  2432 08 ).

Darba vieta – Rīgas ielā 22, Valkā

Darba pamatpienākumi:

  • Bibliotēkas sociālo tīklu profilu komunikācijas nodrošināšana un uzturēšana,
  • Mājas lapas uzturēšana,
  • Popularizēt bibliotēkas piedāvājumu un pasākumus,
  • Sagatavot informāciju par bibliotēkas darba aktualitātēm un nodrošināt tās publicitāti,
  • Piedalīties bibliotēkas pasākumu/projektu pieteikumu izstrādē, orgnizēšanā un norisē,
  • Vizuālā noformējuma izstrāde.

Prasības pretendentam:

  • Amatam atbilstoša augstākā izglītība,
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office un citas),
  • Orientēties sociālo tīklu darbībā,
  • Svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • Atbalstu profesionālajā izaugsmē,
  • Sociālās garantijas,
  • Atalgojumu (670 EUR pirms nodokļu nomaksas),
  • Iespēju strādāt gan klātienē, gan attālināti.

CV un motivācijas vēstuli lūdzam iesniegt līdz 13. augustam Valkas novada Centrālajā bibliotēkā Valkā, Rīgas ielā 22 vai elektroniski, sūtot uz e-pastu liga.tetere@valka.lv.

Sīkāka informācija pa tālruni:

Valkas novada Centrālās bibliotēkas direktore +371 26333466

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.