15.04.2016
Aicinām apmeklēt lekciju ciklu “Meklē un atrodi jaunākajā latviešu literatūrā!”

Sākot ar aprīli, reizi mēnesī būs iespēja klausīties aizraujošas lekcijas par mūsdienu latviešu literatūru. Ciklā ietvertas trīs lekcijas, kas notiks sestdienās. 30. aprīlī plkst. 10:30 notiks pirmā lekcija par tēmu "Prozas tradicionālais un netradicionālais piedāvājums".

 

Valkas novada Centrālās bibliotēkas projekta “Meklē un atrodi jaunākajā latviešu literatūrā!” ideja ir sniegt zināšanas Valkas reģiona bibliotekāriem, pedagogiem un citiem interesentiem   par tendencēm jaunākajā latviešu oriģinālliteratūrā, ieinteresēt novada iedzīvotājus lasīt mūsdienu latviešu  autoru darbus. Plašākas zināšanas par to,  kas raksta, ko raksta, kāpēc raksta, ļaus paskatīties uz latviešu literatūru kopumā, novērtēt savas zināšanas un pamanīt  interesanto un tieši latviešu literatūrai raksturīgo.

 

Lekciju ciklu  vadīs Lita Silova - Rakstnieku savienības biedre kopš 2005.gada. Lektore ir skolotāja, literatūrzinātniece, līdzautore vairāk kā astoņām literatūras mācību grāmatām, vairāku  desmitu zinātnisko publikāciju, recenziju un grāmatu anotāciju autore.

 

Projekts guvis atbalstu Valsts kultūrkapitāla fonda Literatūras nozares projektu konkursā.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.