Aicinājums uz reģionālo konferenci Balvos

Š.g. 4.oktobrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centrs sadarbībā ar Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes Latvistikas un baltistikas nodaļas mācībspēkiem un pētniekiem un Balvu Centrālo bibliotēku organizē reģionālo konferenci “Literatūras zināšanas mūsdienīgam bibliotekāram”.

Konferences virsmērķis ir sniegt augsta līmeņa akadēmiskās zināšanas speciālistiem, kas nodarbojas ar publisko bibliotēku krājumu veidošanu.

Konferences īpašais mērķis ir sniegt šīs zināšanas speciālistiem sasniedzamā norises vietā (netālu no dzīves un darba vietas), taču gaidīti ir arī dalībnieki no attālākiem reģioniem.

Konferences tiks aplūkots plašs tēmu loks: izklaides literatūra, dzejas analīze, Latvijas teātra zinātnieku veikums aktiermākslas izpētē, literatūra un ideoloģija, jaunākā latgaliešu literatūra. Konferenci moderēs
LU Literatūras, folkloras un mākslas institūta vadošā pētniece Eva Eglāja-Kristsone. Izsmeļošāku programmu, lūdzu, skatīt pielikumā.

Pieteikties dalībai konferencē iespējams, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketu: https://ej.uz/konferenci_balvos. Pieteikumi tiks pieņemti līdz 2019. gada 18. septembrim vai līdz brīdim, kad tiks sasniegts maksimāli iespējamais dalībnieku skaits.

Konferences norisi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Ieeja bez maksas.
Par konferences apmeklējumu tiks izsniegti apliecinājumi.

Evija Vjatere
Bibliotēku attīstības centrs, Latvijas Nacionālā bibliotēka