08.05.2023
Aicina jauniešus pieteikties Mātes dienas rotu gatavošanas meistarklasei

Šo sestdien, 13. maijā Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā notiks rotu mākslinieces Madaras Strazdiņas radošā darbnīca “Cepamrota”. Tās laikā mākslinieces vadībā būs iespējams izgatavot dažādu formu un veidu rotas no krāsainiem izejmateriāliem – granuliņām. Pieteikties meistarklasei iespējams līdz 10. maijam uz vietas bibliotēkā, zvanot 29153117 vai rakstot bernubiblioteka@valka.lv.

 

Meistarklasē gūsiet ieskatu, kā viegli pagatavot gan daudzslāņainas, gan caurspīdīgas rotas – gredzenus, auskarus, rokassprādzes, kaklarotas, piespraudes u.c. Rezultāts solās būs pārsteidzošs, katrā ziņā unikāls pašu radīts mākslas darbs.

 

Rotkale Madara Strazdiņa ir bijusī valcēniete, kura savu profesiju izvēlējās apgūt uzreiz pēc pamatskolas beigšanas. Šobrīd viņa dzīvo Rīgā un kopā ar vīru ir izveidojuši zīmolu “My Uno”, kas specializējas personalizētu rotu izgatavošanā. Meistarklase “Cepamrota” ir viņu blakus aizraušanās, kas jau vairāk kā desmit gadus tiek piedāvāta dažādos pasākumos. Darbošanās meistarklasē Madarai rada svētku sajūtu un tā spēj aizraut gan lielus, gan mazus.

 

Aicinām skolas vecuma bērnus un  jauniešus pieteikties meistarklasei un radīt savas individuālās rotas, ar kurām rotāties pašiem vai uzdāvināt mammai, vecmammai, krustmātei vai kādai citai nozīmīgai sievietei tuvojošajos svētkos.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele

Valkas novada Centrālās bibliotēkas

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.