25.maijā Bērnu rīts ar rotaļpūcīti Ucipuci

Tiekamies sestdien, 25.maijā, pl.11.00 - 12.00 Bērnu literatūras nodaļā uz Bērnu rīta nodarbību kopā ar rotaļpūcīti Ucipuci un tās autori Zani Zustu.

Ucipuci ir grāmatu “Ucipuci meklē mājas” un “Ucipuci domā ārpus kastes” galvenā varone. Kopā ar Evijas Timmas-Novikas ilustrācijām un pārdomāto dizainu stāstījums par rotaļpūcīti un tās piedzīvojumiem mazajos lasītājos viennozīmīgi raisa patīkamas emocijas un dod ieskatu tādās vērtībās kā draudzība, sirsnība un izpalīdzība. Grāmatas rosina mainīt domāšanu, ja nevari mainīt situācijas apstākļus.

Pasākums notiek Valsts Kultūrkapitāla fonda finansētā projekta “Ap Latvijas simtgadi savītās grāmatas” ietvaros.

“Bērnu rīti” ir pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas bērniem, ko organizē Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.

Informāciju sagatavoja Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre