21.septembrī Bērnu rīts “Ābolīši, ābolīši”

Tiekamies sestdien, 21.septembrī, pl.11.00 - 12.00 Bērnu literatūras nodaļā, kur ar jaunu sparu atsāksies sestdienas pasākumu “Bērnu rīts” jaunā sezona. Aicināti pirmsskolas un sākumskolas bērni un viņu ģimenes!

Septembra nodarbībā “Ābolīši, ābolīši” runāsim par rudens velti – ābolu. To raža nu šogad mūsu pusē ražena padevusies! “Bērnu rītā” par āboliem runāsim, lasīsim, dziedāsim, kā arī veidosim papīra ābolu un ābolu auto.

“Bērnu rīti” ir pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas bērniem, ko organizē Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.

Una Grāve

Valkas novada Centrālās bibliotēkas