20.oktobrī Bērnu rīts “Pašam savs podiņš”

Tiekamies sestdien, 20.oktobrī, pl.11.00 - 12.00 Bērnu literatūras nodaļā.  Ar radošu darbošanos turpinās pasākumu cikla pirmsskolas un sākumskolas bērniem “Bērnu rīts” jaunā sezona.

Oktobra nodarbībai dots nosaukums “Pašam savs podiņš”. Un šī ir pavisam nopietna tēma... Jo podiņu ir daudz un tie ir ļoti dažādi gan pēc izskata, gan pēc nosaukuma, gan pēc pielietojuma. Tad nu “Bērnu rītā” pētīsim podus, klausīsimies podus, taisīsim podus un ķersim podus.

“Bērnu rīti” ir pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas bērniem, ko organizē Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.