16.01.2018
20.janvārī Bērnu rīts "Gads ar grāmatu"

Tiekamies 20.janvārī (pl.11.00 - 12.00) “Bērnu rītā”.

Šoreiz nodarbībā "Gads ar grāmatu" izzināsim, kas Valkas bibliotēkā notiek ar grāmatu varoņiem, ja tie izkrīt no sava stāsta, noskaidrosim, kā iegūt pārliecību nepazīstamā vidē un kā neraudāt par neveiksmēm, un kā atrast apslēptās bagātības savu draugu vidū.

Tā ir radoša darbošanās Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā organizētajā pasākumu cikla pasākumā pirmsskolas un sākumskolas bērniem.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.