09.05.2018
19.maijā Bērnu rīts “Lasi ar suni”

Tiekamies 19.maijā (pl.11.00 - 12.00) “Bērnu rītā”. Vasarai tuvojoties, Valkas bibliotēkā Bērnu literatūras nodaļā notiks “Bērnu rīta” mācību sezonas noslēguma nodarbība “Lasi ar suni”.

Tajā pasākuma apmeklētāji tiksies ar suņu meiteni Zum Zum, kas ieradīsies kopā ar vienu no savām labākajām draudzenēm - bibliotekāri Līgu.

Pasākumā vietu skaits ir ierobežots. Aicinām apmeklējmumu pieteikt Bērnu literatūras nodaļā vai pa tel. 64722965.

Tā ir radoša darbošanās Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā organizētajā pasākumu cikla pasākumā pirmsskolas un sākumskolas bērniem.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.