19.janvārī Bērnu rīts "Cūkas gads"

Tiekamies sestdien, 19.janvārī, pl.11.00 - 12.00 Bērnu literatūras nodaļā uz Bērnu rīta nodarbību "Cūkas gads".

2019. gads ķīniešu horoskopā ir Cūkas gads. Taču arī latviešu tradīcijās janvārī ik gadu īpaši tiek izceltas cūkas. 17.janvārī ir Teņa jeb cūku diena, kura ierāda ziemas vidu, un pēc tās laiks pavēršas uz pavasara pusi. Un tajā dienā vispār strādāt nav brīv. Jāēd cūkas gaļa un jālustējas, lai aug brangi sivēni.

Šajā Bērnu rīta nodarbībā "Cūkas gads" dejosim un lustēsim, klausīsimies, mazliet pacūkosimies un skaitīsim i cūkas, i ne tikai cūkas...

“Bērnu rīti” ir pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas bērniem, ko organizē Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.

Informāciju sagatavoja Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre