18.janvārī Bērnu rīts “Peļu darbi un nedarbi”

Aicinām pirmsskolas un sākumskolas bērnus un viņu ģimenes uz sestdienas pasākumu “Bērnu rīts” sestdien, 18.janvārī, pl.11.00 - 12.00 Bērnu literatūras nodaļā.

Gada sākuma nodarbībā “Peļu darbi un nedarbi” būs satikšanās ar pelēnu Peksi, kurš niķojas tāpat kā cilvēku bērni. Grāmatās uzzināsim, kā pelēna mamma tiek galā ar dēlēna niķiem. Meklēsim vienādās peles, līdīsim peļu alā un mēģināsim neiekrist slazdā.

“Bērnu rīti” ir pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas bērniem, ko organizē Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.

Una Grāve

Valkas novada Centrālās bibliotēkas