16.martā Bērnu rīts "Tīrs un kārtīgs"

Tiekamies sestdien, 16.martā, pl.11.00 - 12.00 Bērnu literatūras nodaļā uz Bērnu rīta nodarbību "Tīrs un kārtīgs".

Pavasara saulei liels spēks – tā mudina tīrīt un mazgāt ikvienu mājas stūri. Un tikpat svarīgi ir mums katram tīrību un kārtību uzturēt katru dienu.

Šajā Bērnu rīta nodarbībā "Tīrs un kārtīgs" lūkosim, kas mājās ir vai nav kārtībā, uzzināsim, kādēļ ar nemazgāšanos var zaudēt pat draugus, veidosim apģērbu.

“Bērnu rīti” ir pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas bērniem, ko organizē Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.

Informāciju sagatavoja Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre