15.septembrī Bērnu rīts “Dzimšanas diena”

Tiekamies sestdien, 15.septembrī, pl.11.00 - 12.00 Bērnu literatūras nodaļā.  Ar radošu darbošanos sāksies pasākumu cikla pirmsskolas un sākumskolas bērniem “Bērnu rīts” jaunā sezona.

Septembra nodarbībai dots nosaukums “Dzimšanas diena”. Tieši šajā dienā latviešu dzejniecei un grāmatu redaktorei, bērnu literatūras autorei un izdevējai Inesei Zanderei ir skaista jubileja. Tad nu “Bērnu rītā” klausīsimies, kustēsimies un izdzīvosim jautru dzimšanas dienu.

“Bērnu rīti” ir pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas bērniem, ko organizē Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.