15.februārī Bērnu rīts “No sirds”

Aicinām pirmsskolas un sākumskolas bērnus un viņu ģimenes uz sestdienas pasākumu “Bērnu rīts” sestdien, 15.februārī, pl.11.00 - 12.00 Bērnu literatūras nodaļā.

Februāra nodarbībā “No sirds” novērtēsim, cik labi, ja ir draugi. Par tādu var kļūt gan cilvēks, gan mājdzīvnieks. Izspēlēsim vēstuļu sūtīšanu draugiem un uzklausīsim kādu īpašu stāstu par draudzību.

“Bērnu rīti” ir pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas bērniem, ko organizē Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu vecākus) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā un ikdienas pasaulē.

Bērnu rīts “No sirds” 15.februārī