14 jaunumi abonētās preses piedāvājumā Valkas bibliotēkā

Valkas novada Centrālās bibliotēkas lasītavā šogad būs pieejami 13 līdz šim neabonēti žurnāli. Jau tagad plauktos ir atrodami 2021.gada janvāra izdevumi “Mans mazais”, “Omītes zālītes”, “Copes lietas” un “Skola un ģimene”. Turpmākajos mēnešos varēs lasīt arī žurnālus “Dārzs un Drava”, “EJ”, “Kā Būt Laimīgai”, “Padoms Rokā”, “Pērle”, “Flow”, “My Image” un “Камины и Oтопление”, “Рыбачъте с Hами”.

Protams, piedāvājumā arī lasītāju līdz šim iecienītie periodiskie izdevumi: “Ieva”, “Ievas Stāsti”, “Ievas Veselība”, “Kas Jauns”, “Vakara Ziņas” un citi. Vairāk par pieejamo žurnālu un avīžu klāstu var uzzināt bibliotēkas mājaslapas sadaļā Pakalpojumi - Abonētā prese.

Šī gada jaunums Bērnu literatūras nodaļā ir žurnāls “Lielais Detektīvs” - biezs un krāšņs žurnāls aizrautīgiem bērniem, kuriem patīk izzināt, pētīt, minēt, lasīt un radoši darboties. Vēl nodaļā pieejami arī šādi izdevumi: “Ilustrētā Junioriem”, “Kā Tas Strādā”, “Avene”, “LEGO Explorer”, “Ķepu Patruļa” un citi.

Valstī noteikto epidemioloģisko drošības pasākumu dēļ nav atļauts uz vietas lasīt periodiskos izdevumus, taču žurnāli tiek izsniegti lasītājam uz mājām. Esiet gaidīti bibliotēkā darba dienās no pl.10:00 - 18:00!

Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre

Žanete Burkēvica

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja

Una Grāve

Rakstam pievienoti 2 komentārs(-i)

Harijs, 2021-02-11 20:05
Priecājos par žurnāliem makšķerniekiem!

Valkas novada Centrālā bibliotēka, 2021-02-12 08:57
Harij, paldies! Prieks, ka ir interesenti!