24.11.2020
Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā novembrī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 24. līdz 26. novembrim.

 

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 27.novembrī.

 

Novembra jaunumos Odrijas Kārlenas četru grāmatu sērijas noslēdzošā daļa “Kalendāra meitene. Oktobris-decembris”, kā arī Lūsindas Railijas grāmatu cikla “Septiņas māsas” sestā grāmata “Saules māsa”.

 

Iepazīšanās ar aculiecinieku stāstiem un dienasgrāmatām varētu būt veids, kā izzināt pagātnes notikumus un veidot savu vēstures skatījumu. No baltvāciešu ģimenē dzimušās Dagmāras Kopštālas dienasgrāmatas lappusēm iegūstams skats ar ģimnāzijas skolnieces acīm uz Pirmā pasaules kara notikumiem, Latvijas valsts dibināšanu, dzīvi Rīgā grāmatā “Dienasgrāmata 1917-1923”. Savukārt, rakstniece, bibliotekāre un redaktore Olga Gromova pierakstījusi krievu meitenes Stellas Nudoļskas atmiņas par izsūtījumā Vidusāzijā piedzīvoto gandrīz desmit gadu garumā. Abās grāmatās emocijas un izjūtas sniedz klātbūtnes efektu vēsturiskajā laika nogrieznī.

 

Bagātīgs jaunumu klāsts gaida gan latviešu oriģinālliteratūras cienītājus, gan ārzemju autoru romantiskās un kriminālliteratūras lasītājus.

 

Lai pasūtītu vēlamās grāmatas vai žurnālus, aicinām izmantot Valkas bibliotēkas elektronisko kopkatalogu. Reģistrētie bibliotēkas lietotāji kopkataloga sadaļā "Mana bibliotēka" var veikt grāmatu/resursu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, var redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām/resursiem.

 

 

Informāciju sagatavoja

Līga Rozīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.