24.04.2017
Bērnu grāmatu jaunumi aprīlī

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas grāmatu krājumu papildinājuši aprīļa mēneša jaunumi. Piedāvājumā gan daiļliteratūras izdevumi, gan nozaru literatūra.

 

Latviešu oriģinālliteratūras krājums papildināts ar Ulda Ausekļa un Jura Zvirgzdiņa jaunākajām grāmatām, kā arī Ilzes Eņģeles jaunāko veikumu fantastikas literatūras jomā. Neparasta, taču interesanta jaunajiem lasītājiem varētu šķist pasaku pavārgrāmata bērniem “Baltais lācis”, ko kopīgi veidojuši māksliniece Māra Viška, rakstnieks Uldis Daugaviņš un pavārs Mārtiņš Sirmais.

 

Tulkotās daiļliteratūras lāstā vairāki grāmatu sēriju turpinājumi: ceturtā grāmata stāstu sērijā par Lielo Neitu, otrā grāmata kaulainā detektīva Blēžgabala Jaukuma piedzīvojumiem un turpinājums stāstam par abu jautro māsiņu Salmenītes un Čībiņas nedarbiem.

 

Nozaru literatūras krājumu papildinājušas grāmatas par pasaules vēsturi, zvaigznājiem, kā arī palīgs jaunajiem lasītājiem, kuri ķērušies pie angļu valodas apguves: “Mani pirmie 1000 vārdi angļu valodā”.

 

 Jauno grāmatu saraksts un anotācijas pieejami bibliotēkas mājas lapā sadaļā bērniem un jauniešiem "Jaunākās grāmatas"

 

Laipni gaidīti bibliotēkā!

Aija Rudīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu lit. nodaļas galvenā bibliotekāre

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.