21.10.2016
Sveicam rakstnieku Hariju Gulbi 90. dzimšanas dienā!

25. oktobrī savu 90. dzimšanas dienu atzīmē rakstnieks Harijs Gulbis. 20. gadsimta piecdesmitajos gados viņš strādājis Valkas vidusskolā par mācību pārzini un latviešu valodas un literatūras skolotāju.

„Seši manas dzīves gadi pagāja Valkā. Valkā uzrakstīta pirmā luga. Vēlāk citur radās citas. Arī šī. Bet bez pirmās nebūtu turpmākās. Veltīju to Valkas novadpētniecības muzejam. Lai glabājas mazajā Cimzes semināra ēkā un atgādina, ka labāk tomēr doties pretim pavasarim, nevis rudenim.
H.  Gulbis / 16. janvārī 1970. g.”

Šīs rindas Harijs Gulbis ierakstījis muzejam dāvinātajā grāmatā „Viena ugunīga kļava”.

Valkas bibliotēka sveic rakstnieku un aicina lasīt viņa sarakstītos darbus – romānus, lugas, esejas, kā arī iepazīties ar bibliotēkas novadpētniecības datu bāzē atrodamo literatūras sarakstu par Hariju Gulbi un viņa darbiem. Šeit izlasāmas arī Artura Gobas atmiņas par abu kopīgajiem darba gadiem Valkā.