11.11.2016
Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa arī Valkā

Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa tiek atzīmēta jau 20. reizi. Latvija šajā projektā piedalās 19. reizi. Regulāri tajā piedalās arī Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa. Nedēļas laikā padziļināta uzmanība tiek veltīta kādai konkrētai tēmai – rakstniekiem, mitoloģijai, draudzībai u.c. Šī gada tēma “Nākotne Ziemeļvalstīs”, kādi būsim mēs un mūsu Zeme pēc 50, 100 un 400 gadiem.

Mēs visi baidāmies no nezināmā. 14. novembrī plkst. 15.00 Bērnu literatūras nodaļā gaidīsim sākumskolas bērnus, kad uzzināsim kā pārvarēt bailes, lasot un pārrunājot Roba Skotona grāmatu  “Runcis Puncis”. Pēc lasīšanas darbosimies arī radoši.

15. novembrī plkst. 15.00 lasīsim norvēģu rakstnieka un ilustratora Stīana Hola stāstu “Gārmana vasara”. Uzzināsim par Gārmena gatavošanos pirmajai skolas dienai, kā arī par trīs tantēm, kuras ar katru gadu kļūst īsākas un vecākas.