Piedalies Spoku stāstu konkursā!

Aicinām rudens tumšajā laikā piedalīties Spoku stāstu konkursā, ko rīko Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa.

Konkursa uzdevums izdomāt un uzfilmēt spoku stāstu (video garums līdz 3min). Drosmīgie dalībnieki var piedalīties gan  pa vienam, gan kopā ar draugiem vai ģimeni.

Konkursa darbus līdz 31.oktobrim iesniedz, tos nosūtot uz e-pastu una.grave@valka.lv vai tel. 28382892 (WhatsApp).

Konkursa darbi tiks izrādīti Apbalvošanas pasākumā 2020.gada 10.novembrī pl.17.30 Bērnu literatūras nodaļā. Katrā grupā ir viena Galvenā balva un Veicināšanas balva.

Balvas nodrošina matraču, gultas un guļamistabas piederumu uzņēmums LONAS. Ieskaties balvu sponsora - uzņēmuma LONAS mājaslapā.

Plašāka informācija par konkursu - Spoku stāstu konkursa NOLIKUMĀ.

Informāciju sagatavoja

Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja