27.02.2017
Bērnu literatūras nodaļā jauno grāmatu piedāvājums!

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā iespējams iepazīties ar februāra  mēnesī iegādātajām grāmatām. Grāmatu klāsts ir plašs, daudzveidīgs un  saistošs dažāda vecuma bērniem.

Pašus mazākos lasītājus varētu ieinteresēt skatāmā grāmata “Kur ir māmiņa?”, jo tajā ir daudz atveramu lodziņu un pārbīdāmu attēlu, kā arī divas grāmatiņas par trusīša Martina piedzīvojumiem. “Darbīgie stāsti” iepriecinās Mašas un Lāča draugus, bet mazās meitenītes Dunnes stāstu cienītājiem pieejama jau ceturtā grāmata stāstu sērijā. Jaunas grāmatas arī Lases un Majas detektīvaģentūras faniem, nevīžīgā Bērtija līdzjutējiem, Aivijas Pokitas draugiem un Burvju meža stāstu cienītājiem. Jauno grāmatu klāstā arī vairākas latviešu oriģinālliteratūras grāmatas - gan dzejoļu krājumi, gan prozas darbi.

Pusaudžiem un jauniešiem piedāvājam Enidas Blaitonas grāmatu sērijas par Lielisko Piecnieku jaunāko izdevumu par bērnu piedzīvojumiem Kontrabandistu smailē, otro grāmatu Maģistrijas sērijā “Vara Bruņu cimds”, latviešu autores Māras Ozolas aizraujošo piedzīvojumu stāstu jauniešiem “Ala”, franču autoru Pola Beorna un Silēnas Edgāras fantastikas stāstu “14-14” par divu zēnu neparasto draudzību, un vēl citas aizraujošas un interesantas grāmatas.

Izziņu literatūras cienītājiem domāta Lindas Liakasas saistošā grāmata par datora uzbūvi un darbības principiem, grāmatu apgāda “Zvaigzne ABC” izdotā grāmata “Izpēti, eksperimentē un atklāj zinātni”, Kristīnes Jacino grāmata par to, kā rodas milti un grāmata mazākajiem lasītājiem par drošību uz ielas.

Pilnīgāku jauno grāmatu sarakstu iespējams aplūkot Valkas novada Centrālās bibliotēkas mājas lapā sadaļā “Bērniem un jauniešiem” – Jaunākās grāmatas .

Uz tikšanos bibliotēkā!

Aija Rudīte