07.03.2016
LibdayLV 2016 #1

Pirmdiena kā jau pirmdiena – visi cenšas ieiet jaunās nedēļas ritmā. Arī mēs.

Tā kā aiz muguras ir brīvdienas, tad arī Valkas NCB lasītājiem saradusies nepieciešamība pēc datora un interneta. Aizvien ir patīkami redzēt, kā mainās apmeklētāju sejas, kad viņi uzzina, ka internets un datora lietošana bibliotēkā ir bezmaksas. Jā, joprojām ir cilvēki, kas to nezina!

 

Šodienas klientu TOP jautājumi saistībā ar datorlietām bibliotēkā:

  1. “Kā es varu no SEB bankas izdrukāt dzīvesvietas deklarāciju? Man kaimiņiene teica, ka caur banku varot..”
  2. “Kas tā par lietu, ka sludinājumus tagad var ielikt tikai par maksu?” Bibliotekārei jāiet pastāvēt kaktā un nokaunēties..
  3. Lasītājs iegādājies planšetdatoru un joprojām cenšas to apgūt. Līdz ar viņu mācās arī bibliotekāres, jo diemžēl bibliotēkā nav sava planšetdatora. Hokuspokus - lieta atrisināta vai vismaz noskaidrots pareizais virziens!
  4. "Kā kursē vilcieni no Valgas uz Tartu? Vakar visu internetu izmeklējām neko neatradām, jo tur tikai Rīga, Rīga..Bet man tak to Rīgu nevajag."

 

Rezumējums: Šodien esam palīdzējuši izdrukāt dokumentu par dzīvesvietas deklarāciju, samaksāt rēķinus internetbankā, nokaunēties par “jaunievedumiem” sludinājumu portālos, noskaidrojuši, kā ir iespējams saņemt jaunu maksātāja kartīti no Latvenergo, skenējuši, “nolādējuši” dokumentus, nosūtījuši tos, meklējuši sabiedriskā tranporta kustību grafikus un vēl un vēl, un vēl….   E-prasmju nedēļa norisinās pilnā sparā!

 

#LibdayLV #eprasmes #eskills #bibliotēkas #libraries

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.