Jauno grāmatu piedāvājums Valkas bibliotēkā maijā

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunāko grāmatu piedāvājumu MAIJĀ bibliotēkas mājaslapas sadaļā  "Jaunākās  grāmatas" .

Maija mēneša grāmatu jaunumos aicinām iepazīties ar vairākām grāmatām par vēstures tēmu. Kā pirmā tiek atzīmēta Agra Purviņa grāmata par izcilo Latvijas armijas ģenerāli un Valkas novadnieku Pēteri Radziņu - izcilu stratēģi, domātāju un patiesu savas valsts patriotu.

Grāmatā "Latvijas Republikas dibinātāji un atjaunotāji" stāstīts par cilvēkiem, kas pieņēma lēmumus Latvijas valstij izšķirīgos brīžos - 1918. gada 18. novembrī un 1990. gada 4. maijā.

Lietuviešu vēsturnieks Sauļus Grībkausks grāmatā "Padomju "ģenerālgubernatori"" rekonstruē Padomju republiku Komunistiskās partijas otro sekretāru darbību un viņu lomu Padomju Savienības varas sistēmā.

No latviešu autoru darbiem pieejamas Dz. Žuravskas, H. Paukša, Ē. Kūļa, I. Žoludes, K. Ulbergas grāmatas.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 29. maijā.

Lietotāju apkalpošana Valkas bibliotēkā notiek darba dienās no pl. 10.00 līdz 18.00. Grāmatu pasūtīšana iespējama, izmantojot telefonu 64723672, 29136199 vai bibliotēkas e-pastu valkasbiblioteka@valka.lv .

Aicinājums izmantot Valkas bibliotēkas elektronisko katalogu, lai pasūtītu vēlamās grāmatas vai žurnālus. Reģistrētie bibliotēkas lietotāji kopkataloga sadaļā "Mana bibliotēka" var veikt grāmatu/resursu pasūtīšanu, termiņa pagarināšanu, var redzēt savus datus par izsniegtajām un pasūtītajām grāmatām/resursiem.

Monta Sausā

Valkas novada Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre