Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā janvārī

Valkas novada Centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 21. līdz 24.janvārim.

Šajā mēnesī jauno grāmatu piedāvājumā romantiskās literatūras cienītājiem iemīļotas autores: Santa Montefjore “Greisijas kārdinājums”, Lūsinda Railija “Itāļu meitene”, Sāra Larka “Cerība pasaules malā”.

Arī detektīvu lasītājiem jau labi zināmi autori ar saviem jaunākajiem darbiem: Olivjē Triks “Vilka jūras šaurums”, Hanna Lindberga “Stokholmas virtuve”, latviešu autores: Dace Judina “Ēnas spogulī” un Rolanda Bula “ Stopētāju lieta”.

Lielisks izdevums literatūras gardēžiem būs Ivana Gočarova romāna “Oblomovs” jaunais tulkojums latviešu valodā, ko paveicis aktieris Gundars Āboliņš. Var tik piekrist Alvja Hermaņa teiktajam par šo grāmatu: “Vēl ilgi pirms Marsela Prusta šai grāmatā aprakstīta cilvēka eksistenciālā drāma tikpat smalki, dziļi, un trausli. Apskaužu visus, kuri šo grāmatu lasīs pirmo reizi”.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 25.janvārī.

Informāciju sagatavoja:

Līga Rozīte