Jauno grāmatu dienas Valkas bibliotēkā februārī

Valkas novada centrālā bibliotēka aicina lasītājus iepazīties ar jaunajām grāmatām no 19. līdz 22.februārim.

Februārī, mīlestības svētku mēnesī, jaunāko grāmatu piedāvājumā vairāki šai tēmai veltīti darbi. Psihoanalītiķis Arkādijs Pancs anotācijā par savu grāmatu “Sarunas par mīlestību” raksta: “Mīlestība nav dzīves jēga. Un nav arī tās mērķis. Tā ir laimes priekšnoteikums. Bez mīlestības var dzīvot. Tikai nav vērts. Un man šķiet, ka nav cilvēka, kurš neprastu un negribētu mīlēt.”

Latviešu autore Dace Rukšāne savā jaunākajā grāmatā “Latviskais Laimes kods” meklē ikdienā sastopamās sajūtas, kas dzīvi dara jēgpilnu. Vai tur ir arī mīlestība? Lasiet!

Par skolu padomju laikā un pedagoģes spēju iemācīt bērniem mīlēt Dzimteni, dzīvi un cilvēkus, stāsta Arnolds Auziņš grāmatā “Mīlestības mācība”.

Jauno grāmatu izsniegšana notiks piektdien, 23.februārī.

Līga Rozīte

Valkas novada Centrālās bibliotēkas Lasītāju apkalpošanas nodaļas vadītāja