13.10.2016
Eiropas Savienības programmas „Eiropa pilsoņiem” seminārs „Making Waves” Somijā

Aicinājums piedalīties Eiropas Savienības programmas „Eiropa pilsoņiem” Baltijas jūras reģiona valstu kontaktpunktu organizētajā seminārā „Making Waves”, no 2. līdz 4. novembrim, 2016. gadā.

 

Semināra „Making Waves” mērķis ir palīdzēt pašvaldībām un to padotības iestādēm, kā arī nevalstiskajām organizācijām un biedrībām no Baltijas jūras reģiona valstīm veidot kontaktus un attīstīt idejas nākotnes sadarbībai Eiropas Savienības programmas „Eiropa pilsoņiem” ietvaros. Ņemot vērā pozitīvos rezultātus un labās atsauksmes par iepriekšējiem Baltijas jūras reģiona valstu semināriem, kas norisinājās 2013. gadā Stokholmā, 2014. gadā Tallinā un 2015. gadā Viļņā. Ceturtais Baltijas jūras reģiona valstu kontaktu veidošanas un projektu ideju ģenerēšanas seminārs „Making Waves” notiks Somijā.

 

Semināra organizatori vēlas dot iespēju satikties 40 dalībniekiem – pilsoniskās sabiedrības organizāciju pārstāvjiem un valsts iestāžu pārstāvjiem no 6 Baltijas jūras reģiona valstīm: Dānijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Somijas un Zviedrijas. Semināra galvenais uzdevums ir sekmēt starptautiskās sadarbības iespējas un padziļināt dalībnieku izpratni par Eiropas Savienības programmu „Eiropa pilsoņiem”. Lai veicinātu savstarpēju sakaru veidošanu semināra dalībniekiem tiks dota iespēja iegūt informāciju par programmas „Eiropa pilsoņiem” piedāvātajām finansējuma iespējām, prioritātēm, projekta pieteikuma iesniegšanu un vērtēšanas kritērijiem. Dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kurās tiks analizēti labās prakses piemēri, kā arī radošajās darbnīcās, kurās būs iespēja gatavot projekta pieteikumus, iekļaujot tajos savas jaunākās sadarbības projektu idejas un uzklausīt veiksmīgo projektu pieteikumu iesniedzēju ieteikumus projektu pieteikuma veidošanas procesā.

 

Semināra mērķa grupa: nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji (6 dalībnieki no katras valsts)

 

Dalībnieku skaits: vēlams viens dalībnieks no organizācijas

 

Semināra norises vieta: Hotel Gustavelund Järvenpää, Somijā http://www.gustavelund.fi/en  (Viesnīca semināra dalībniekiem ir rezervēta un apmaksāta!)

 

Semināra darba valoda: angļu

 

Izmaksas:
1) Dalības maksa: 30 EUR; (Semināra organizatori izvēlētajiem dalībniekiem izsūtīs rēķinu, Kultūras ministrija pēc pasākuma veiks atmaksu).


2) Ceļa izdevumus apmaksā dalībnieki. (Kultūras ministrija pēc pasākuma veiks atmaksu par autobusu un prāmja biļetēm).

 

Izdevumu atmaksa: Kultūras ministrija pamatojoties uz izdevumus apliecinošiem dokumentiem pēc pasākuma norises atmaksās Latvijas dalībnieku:
1) ceļa izdevumus (autobusa reisa biļete Rīga – Tallina – Rīga);
2) ceļa izdevumus (prāmja klāja biļete Tallina – Helsinki – Tallina)
3) publiskā transporta ceļa izdevumus līdz Rīgai un no Rīgas dalībniekiem, kas ierodas  no Latvijas pašvaldībām ārpus Rīgas.
4) semināra dalības maksu.

 

Reģistrācija: Pieteikšanās semināram ir noteikta līdz 9. oktobrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu ŠEIT

 

Lūgums, ņemiet vērā, ka reģistrējoties organizācija automātiski netiek pieteikta semināram, bet jāsagaida atlases rezultāti!


Dalībnieku atlase: pēc pieteikšanās termiņa beigām Kultūras ministrija, izvērtējot aizpildītās pieteikuma anketas, atlasīs semināra dalībniekus un paziņos rezultātus visiem dalībniekiem, nosūtot informāciju uz pieteikumā norādītajiem e-pastiem.
 

Plašāka informācija par semināru un semināra darba programma pieejama ŠEIT 

 

Kontaktinformācija Latvijā:
Sanda Segleniece
Kultūras ministrijas
ES programmas "Eiropa pilsoņiem" informācijas punkts Latvijā
tel.: 67330228
e-pasts: Sanda.Segleniece@km.gov.lv  
https://www.facebook.com/eiropapilsoniem/
www.km.gov.lv/eiropapilsoniem 

 

Informācija pārpublicēta no Kultūras ministrijas mājas lapas.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.