16.12.2015
Izsludināta pieteikšanās stažieru programmai “Darbs valsts pārvaldē”

No 9.novembra līdz 4.decembrim Valsts kanceleja aicina ārvalstīs dzīvojošos Latvijas jauniešus pieteikties stažieru programmai “Darbs valsts pārvaldē”. Programmā tiks uzņemti 6 jaunieši, kuriem no 2016.gada 1.februāra līdz gada beigām būs iespēja stažēties kādā no Latvijas valsts pārvaldes iestādēm.

 

Stažieru programma “Darbs valsts pārvaldē” tiek organizēta atbilstoši Reemigrācijas atbalsta pasākumu plāna 2013.–2016.gadam 3.rīcības virziena “Augsti kvalificēta darbaspēka piesaiste” 3.2.pasākumam. Tās mērķis ir piedāvāt iespēju ārvalstu augstākās izglītības iestāžu absolventiem – Latvijas jauniešiem – atgriezties Latvijā un dot ieguldījumu valsts pārvaldes attīstībā un modernizācijā. Programmai stažēšanās vietas piedāvā vairākas valsts pārvaldes iestādes – Ekonomikas ministrija, Izglītības un zinātnes ministrija, Veselības ministrija, kā arī virkne citu ministriju padotības un pakļautības iestāžu.

 

Stažieru programmas “Darbs valsts pārvaldē” nolikums.

 

Pieteikšanās nosacījumus, atlases laika grafiku un pieteikšanās anketu atradīsiet vienuviet: http://goo.gl/forms/OWyiImBMyU. Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi Jauns[punkts]Kolegis[uz]mk[punkts]gov[punkts]lv.

 

Avots: 
http://www.juristavards.lv/zinas/267577-izsludinata-pieteiksanas-stazieru-programmai-darbs-valsts-parvalde/
 
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.