14.03.2016
ES mājā būvēs spageti tiltu

Lai demonstrētu inženierzinātņu studiju aizraujošo dabu, Rīgas Tehniskās universitātes studenti 18. martā no plkst. 11.00 - 18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, būvēs Eiropas tiltu no spageti.


STiKS 7 projektā jaunieši no Baltijas sacenšas un pierāda savas spējas risināt inženiertehniskas problēmas, izmantojot netradicionālus risinājumus, lai gala rezultātā izgatavotu pēc iespējas izturīgāku tiltu no makaroniem un līmes. Spageti tiltu konstruēšanas sacensībās var piedalīties ne tikai studentu, bet arī skolēnu komandas. To mērķis ir rosināt jauniešus izvēlēties studēt inženierzinātnes.


Savukārt 18. martā ikviens interesents ir aicināts skatīt tilta konstruēšanas paraugdemonstrējumu ES mājā, interesanti pavadīt laiku un uzzināt vairāk par gaidāmajām STiKS 7 sacensībām.


STiKS 7 šogad notiks 2. aprīlī RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, Ķīpsalas ielā 6, Rīgā. Pirmo vietu ieguvēji iegūs ceļa zīmes uz Pasaules spageti tiltu konstruēšanas sacensībām, kas maijā notiks Budapeštā, Ungārijā.


Sacensības ir Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes Studentu pašpārvaldes un Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta kopīgi rīkots pasākums.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.