26.09.2018
Aicinām septembrī svinēt valodu svētkus – notiek Eiropas Valodu dienas 2018 pasākumi

Latviešu valodas aģentūra aicina uz ikgadējiem valodas svētkiem – Eiropas Valodu dienas pasākumiem. Eiropas Valodu diena tiek svinēta 26. septembrī jau kopš 2001. gada. Četrpadsmito gadu šos pasākumus organizē un koordinē Latviešu valodas aģentūra, iesaistot daudzus sadarbības partnerus.

 

Valkas ESIP Eiropas Valodu dienas ietvaros bērniem piedāvā aizraujošu viktorīnu par ES valodām un interesanto valodu pasauli:

 

26.septembrī pl.15.00 viktorīna notiks Bērnu literatūras nodaļā.

27.septembrī pl.8.30 viktorīna notiks Valkas J.Cimzes ģimnāzijas 4.klašu skolēniem.

 

Eiropas Valodu dienas pasākumu programma sākās Ventspils Augstskolā ar Baltijas–Vācijas augstskolu biroja piedāvāto pasākumu „Globalizācija un valoda”, bet lielākā daļa notikumu plānota no 25. septembra līdz 18. oktobrim.

 

Aicinām interesentus gan Latvijā, gan ārpus Latvijas iesaistīties un bagātināt Eiropā runāto valodu apguves un lietošanas pieredzi, vienlaikus novērtējot un godinot latviešu valodu kā mūsu valsts valodu.

 

Vairāk par plašo pasākumu programmu var uzzināt Latviešu valodas aģentūras mājaslapā www.valoda.lv.

 

Eiropas Valodu diena ir Eiropas Padomes iniciatīva, ko Latvijā organizē Latviešu valodas aģentūra kopā ar sadarbības partneriem. Katru gadu tā tiek atzīmēta 26. septembrī, taču daudz un dažādu pasākumu notiek gan pirms, gan pēc šī datuma.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.