11.09.2020
Aicinām uz "Bērnu rītiem” bibliotēkā!

Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā jau septembrī ar radošu darbošanos sāksies pasākumu cikla pirmsskolas un sākumskolas bērniem un ģimenēm “Bērnu rīts” jaunā sezona.

“Bērnu rīti” notiek katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 11:00 līdz 12:00. Tā ir īpaši sagatavota nodarbība par konkrētu tēmu stundas garumā, kurā mazie apmeklētāji ieskatās, ieklausās un iejūtas literārajā, mākslas un kultūras pasaulē.

2020. gadā nodarbības “Bērnu rīts” plkst. 11.00 tiek plānotas 19. septembrī, 17. oktobrī, 21. novembrī un 19. decembrī.

Šie pasākumi ieved bērnus (kā arī viņu ģimeni) bibliotēkā, kur ir plašas un saturīgas brīvā laika pavadīšanas iespējas – grāmatas, žurnāli, galda spēles, meistarojumi, sarunas, rotaļāšanās.

Informāciju sagatavoja

Una Grāve, Valkas novada Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas vadītāja