06.04.2016
Sākas reģistrācija Latvijas Bibliotēku festivālam

Ar prieku informējam, ka no šodienas atvērta reģistrācija Latvijas Bibliotēku festivālam, kas notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkā š.g. 19. un 20.aprīlī.

Latvijas Bibliotēku festivāla 2016 laikā notiks trīs savstarpēji saistīti

pasākumi:

1. Lavijas bibliotekāri 18.konference “Attiecības.Sadarbība. Kopiena.”

vienas dienas konference, kas notiks 2016.gada 19.aprīlī plkst. 9:00 - 17:30 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

2. Bibliotēku Gada balva – gadskārtēja bibliotēku balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tiks sumināti LNB  Atbalsta biedrības organizētā konkursa “Gaismas nesējs” un Latvijas Bibliotekāru biedrības organizētā konkursa “Gada bibliotekārs” izvarētāji. Gada balvas pasniegšanas ceremonija un koncerts notiks 2016.gada 19.aprīlī plkst. 18:00 – 20:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

3. Bibliotēku ideju tirgus – vienas dienas bibliotēku izstāde – ideju tirgus, kur bibliotēkas un to partneri dalīsies pieredzē un leposies ar saviem projektiem, izstādē un veiksmes stāstiem. Pasākums notiks

2016.gada 20.aprīlī plkst. 10:00-16:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas ārtrijā.

Mūsu mājas lapā <http://www.bibliotekari.lv/> laikā līdz konferencei publicēsim visu aktuālo informāciju, bet pēc konferences apkoposim visus konferences materiālus.

Informāciju par reģistrāciju varat atrast šeit – reģistrācijhttp://goo.gl/forms/owxacnp88i

Aicinām reģistrēties Latvijas Bibliotēku festivālam līdz 15.aprīlim.

Dalības maksa:

1. Latvijas bibliotekāru 18.konference "Attiecības. Sadarbība. Kopiena"

19.aprīlī 9:00 - 17.30

LNB Ziedoņa zālē un Konferenču centrā

Dalības maksa 7 EUR.

LBB individuālajiem biedriem un diviem institucionālo biedru darbiniekiem par brīvu.

2. Bibliotēku Gada balvu pasniegšanas ceremonija (ar koncertu)

19.aprīlī 18:00 - 20:00

LNB Ziedoņa zālē

Par brīvu.

3.Bibliotēku ideju tirgus

20.aprīlī 10:00 - 16:00

LNB ātrijā

Dalības maksa 5 EUR.

* Reģistrējoties uz abām dienām, dalības maksa kopā - 10 EUR.

* Pusdienas festivāla dalībniekiem būs pieejamas abās dienās. Vienu organizēto pusdienu izmaksas 6,50 EUR. Ja reģistrācijas formā norādīsiet,ka vēlaties pusdienot kopā ar festivāla dalībniekiem, šīs izmaksas tiks pieskaitītas dalības maksai.

Uz tikšanos!

Kristīne Pabērza