Publisko bibliotēku apaļā galda diskusijas

No 24. līdz 25. martam "Microsoft Teams" platformā tiešsaistē norisinājās publisko bibliotēku apaļā galda diskusijas, kuru laikā tika apspriests publisko bibliotēku darbs 2020. gadā - aizvadītā gada veikumi un izaicinājumi, kā arī šī gada prioritātes.

LBN darbinieki bija sagatavojuši kopsavilkumu par bibliotēku darbu Latvijā, dodot iespēju arī bibliotēku pārstāvjiem pašiem dalīties pieredzē. Valkas bibliotēka tika uzaicināta pastāstīt par savu unikālo pieredzi: bibliotēkas publicitāti sociālajos tīklos un par virtuālo Bērnu rītu.

Diskusijā piedalījās Valkas novada Centrālās bibliotēkas direktore Līga Tetere, galvenā bibliotekāre un metodiķe Aija Rudīte un bērnu literatūras nodaļas vadītāja Una Grāve.

Informāciju sagatavoja

Laine Tīdena, Valkas novada Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste