22.02.2017
Latvijas Grāmatu izstāde 2017

No 24. līdz 26. februārim Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā kļūs par iedvesmojošu grāmatu pilsētu, kurā tiksies rakstnieki, tulkotāji, izdevēji un lasītāji. Trīs dienas Ķīpsalā notiks gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2017”, kurā daudzveidīgu grāmatu klāstu piedāvās Latvijas un ārvalstu izdevniecības.

 

  • Izstādes ekspozīciju papildinās “Lielā skatuve” ar plašu un daudzveidīgu kultūras programmu: autoru priekšlasījumi, grāmatu atvēršanas svētki, tikšanās ar rakstniekiem. Šogad jaunums izstādē – omulīgi iekārtota “Rakstnieka viesistaba”.
  • “Latvijas Grāmatu izstādes 2017” viesu valsts būs Krievija. Baltijā jau izsenis ir bijusi liela interese par Krievijas kultūru, literatūru, jo mūs saista valstu tuvums un ciešas kultūras saites. Nozīmīga ir to iedzīvotāju daļa, kuriem krievu valoda ir dzimtā valoda un kuri ļoti novērtē tiešu kontaktu ar Krievijas izdevējiem un literātiem.
  • Ar prieku Ķīpsalā tiks gaidīti ņiprie un cītīgie mazie lasītāji. Bērnus, viņu vecākus un vecvecākus ar grāmatu varoņiem, autoriem izdevēji iepazīstinās “Jautrajā lasītavā”. Līdzās daudzveidīgajam grāmatu klāstam tiks piedāvātas arī intelektuālas spēles, īpaši tādas, kas veicina lasītprasmi, attīstošas un izglītojošas lietas, praktiski materiāli un idejas radošām nodarbēm.
  • Apmēram 3000 grāmatu – tāds ir Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija apmaiņas fonda ieguldījums “Grāmatu maiņas punktā”. Apmeklētāji tiek aicināti nest grāmatas, kas jau daudzkārt pārlasītas un vairs nav vajadzīgas, lai iemainītu pret vēl nelasītām. “Grāmatu maiņas punktā” varēs atrast bilžu un pasaku grāmatas bērniem, uzziņu literatūru, mākslas grāmatas un dažādu citu lasāmvielu grāmatu mīļotājiem.

 

Pasākuma programma pa dienām šeit

 

Informācijas avots.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.