Konkurss bibliotekāriem “Esi PROFS – atklāj Bibliotēku portālu”

Lai veicinātu Latvijas bibliotekāru ieradumu lasīt profesionālo informāciju, parādītu Bibliotēku portālā publicētās informācijas daudzveidību un rosinātu nozares speciālistus runāt / rakstīt par profesionālajām tēmām, aicinām piedalīties konkursā “Esi PROFS – atklāj Bibliotēku portālu”.

Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas Bibliotēku portāla lasītājs. Konkurss norisināsies 3 posmos no 2020. gada oktobra līdz decembrim. Piedalīties var atsevišķi jebkurā no konkursa posmiem, bet priecāsimies un novērtēsim dalībnieku apņēmību un mērķtiecību, piedaloties visos trīs konkursa posmos. Rezultāti tiks apkopoti un uzvarētāji paziņoti pēc katra posma, bet konkursa noslēgumā uz kopīgu pasākumu aicināsim tos dalībniekus, kuri būs piedalījušies visos trīs posmos.

Lai saglabātu intrigu, konkursa katra posma uzdevums un balva tiks atklāti konkrētā posma uzsaukumā.

Konkursa pirmo posmu uzsākam ar krustvārdu mīklu – visas atbildes atrodamas Latvijas Bibliotēku portālā. Krustvārdu mīklu iespējams aizpildīt lejuplādējot un izdrukājot pievienoto failu. Aizpildīto mīklu nofotografējiet / ieskenējiet un kā attēlu līdz 18. oktobrim sūtiet uz e-pastu portals@lnb.lv. Visu pareizo atbilžu iesūtītāju vārdi tiks publicēti konkursa otrās kārtas uzsaukumā. Starp visiem pareizo atbilžu iesūtītājiem, izmatojot rīku random.org, tiks izlozēts viens uzvarētājs, kurš savā īpašumā iegūs dāvanu komplektu ar dažādiem LNB sarūpētajiem labumiem.

Informācija no portāla Biblioteka.lv publikācijas "Konkurss bibliotekāriem “Esi PROFS – atklāj Bibliotēku portālu”.