21.02.2017
Iespēja pieteikties brīvprātīgajam darbam IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongresā

Starptautiskā bibliotēku asociāciju un institūciju federācija (International Federation of Library Associations and Institutions – IFLA) ir izsludinājusi brīvprātīgā darba iespēju IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongresa laikā. Pasākuma komitejas vārdā atsaukties citu valstu bibliotekārus aicina Polijas bibliotekāru asociācija.

Viens no nozīmīgākajiem bibliotēku nozares starptautiskajiem forumiem – gadskārtējais IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongress un 83. ģenerālkonference norisināsies no 19. līdz 25. augustam Vroclavā, Polijā. Palīdzēt pasākumu veiksmīgai īstenošanai tiek aicināti ap 300 brīvprātīgie palīgi. Šiem palīgiem tiks nodrošināta bezmaksas reģistrācija (par vismaz trīs dienu darbu), bezmaksas pusdienas un sertifikāts par piedalīšanos IFLA brīvprātīgajā darbā. Bez maksas tiks sniegta arī apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem, veicot brīvprātīgā darbu.

Kā ziņo organizētāji, IFLA brīvprātīgajiem tiks piedāvātas ērtas apmešanās iespējas Vroclavas Zinātnes un tehnoloģiju universitātes studentu mītnē netālu no pasākuma vietas. Rezervēšanas veidlapa būs pieejama sākot no aprīļa.

Kontaktpersona: IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongresa brīvprātīgo koordinatore Joanna Golczyk, e-pasts: jgolczyk[uz]wbp[punkts]wroc[punkts]pl

Interesenti tiek lūgti aizpildīt pieteikuma veidlapu angļu valodā.

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 2017. gada 1. maijam.

Informācija par kongresu: http://2017.ifla.org/

Ziņu sagatavoja: