14.04.2016
Bibliotēku nedēļa

Aicinām Bibliotēku nedēļu kopā ar mums svinēt LATVIJAS BIBLIOTĒKU FESTIVĀLĀ, kura laikā 19.-20.aprīlī notiks 3 savstarpēji saistīt pasākumi, kurus Latvijas Bibliotekāru biedrība organizē sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku, LNB Atbalsta biedrību, LR Kultūras ministriju un citiem atbalstītājiem un partneriem.

 

Latvijas bibliotekāru 18.konference “Attiecības. Sadarbība. Kopiena

2016.gada 19.aprīlī 9:00 – 17:30 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē un Konferenču centrā. Dalības maksa 7 EUR. LBB individuālajiem biedriem un diviem institucionālo biedru darbiniekiem par brīvu.

 

Latvijas bibliotekāru 18.konference tiek veltīta SADARBĪBAI,  ATTIECĪBĀM sadarbībā, sadarbībai KOPIENĀ un kopienas attīstības labā.

 

Konferences laikā skatīsimies uz BIBLIOTĒKU ne tikai kā uz vietu, kas partnerību rezultātā nodrošina pieeju informācijai un zināšanām, mākslinieciskās jaunrades attīstībai, kultūrai, izklaidei un mūžizglītībai, bet arī kā uz vietu, kurā nepārtrauktā kustībā tiek savienoti un apvienoti kopienās cilvēki un to intereses. Runāsim par bibliotēku, sadarbības partneru un kopienu mijiedarbību dažādās bibliotēku darba jomās.

 

Bibliotēku Gada balva 

2016.gada 19.aprīlī 18:00 – 20:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

DALĪBA PASĀKUMĀ BEZ MAKSAS.

 

Svinīgās ceremonijas laikā tiks paziņoti un sveikti Latvijas Bibliotekāru biedrības konkursa “Gada bibliotekārs 2015″ un LNB Atbalsta biedrības konkursa “Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” uzvarētāji.

 

Bibliotēku ideju tirgus

2016.gada 20.aprīlī 10:00 – 16:00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas ātrijā. Dalības maksa 5 EUR. LBB individuālajiem biedriem un diviem institucionālo biedru darbiniekiem par brīvu.

 

Bibliotēku izstāde – ideju tirgus, kur bibliotēkas un to partneri no visiem Latvijas novadiem dalīsies pieredzē un leposies ar saviem projektiem, izstādēm un veiksmes stāstiem, tādējādi veicinot zināšanu un pieredzes apmaiņu neformālā radošā gaisotnē un gūstot iedvesmu jaunām aktivitātēm.

 

Reģistrējoties uz abām dienām, dalības maksa kopā - 10 EUR. Lūdzam, reģistrēties līdz 15.aprīlim, aizpildot šo reģistrācijas veidlapu.

 

Bibliotēkas, kas vēlas piedalīties ideju tirgū ar savu stendu, lūdzam, reģistrēties šeit. 

 

Īpaši aicinām būt ar mums kopā svinīgajā Bibliotēku Gada balvu pasniegšanas ceremonijā, kuras laikā tiks sumināts bibliotekāru devums, ieguldījums, izcilība un darba nozīmīgums, par ko mēs vēlamies stāstīt plaši un lepoties Latvijas mērogā. Pielikumā pievienojam papildus informāciju par šo pasākumu.

 

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums!

 

Ar sveicieniem,

Kristīne Pabērza

LBB priekšsēdētāja

T. 67844887

M. 29216186

www.bibliotekari.lv

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.