18.03.2016
Apaļā galda diskusijas 2015 noslēgušās

Pagājušajā nedēļā, laikā no 7. līdz 10. martam Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notika Latvijas publisko bibliotēku apaļā galda diskusijas par 2015. gadu. Diskusiju gaitā notika gan reģionu galveno bibliotēku prezentācijas par aizvadītajā gadā paveikto, gan karstas sarunas par aktuālākajiem nozares jautājumiem.

Paldies bibliotēku direktoriem un metodiķiem, paldies diskusiju dalībniekiem!

Īpašu paldies par dalību diskusijās vēlos teikt Kultūras ministrijas Bibliotēku un arhīvu nodaļas pārstāvjiem Jānim Turlajam, Vandai Bērziņai un Lindai Langenfeldei, “Tieto Latvia” tirdzniecības vadītājai Baibai Mūzei un LNB Kompetenču attīstības centra kolēģēm Dženijai Dzirkalei-Maļavkinai un Jautrītei Ašurovai. Piebildīšu, ka LNB Kompetenču attīstības centra izglītības metodiķe Jautrīte Ašurova ir gatava atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par izglītības procesu, normatīvo ietvaru u.tml. (e-pasts: jautrite[punkts]asurova[uz]lnb[punkts]lv).

Paldies arī LNB Komunikācijas departamenta kolēģiem – Ievai Laizānei, Ilutai Kalniņai, Jurģim Hofmanim, Gintam Murānam un viņu komandai – par sniegto atbalstu diskusiju praktiskās norises nodrošināšanā.

Diskusiju gaitā demonstrētās prezentācijas pieejamas LNB tīmekļa vietnē: http://www.lnb.lv/lv/apala-galda-diskusiju-prezentacijas-par-2015-gadu-latvijas-publiskajas-bibliotekas. LNB Bibliotēku attīstības centra darbinieki tuvākajā laikā sagatavos arī diskusiju kopsavilkumu.

Māra Jēkabsone

Bibliotēku attīstības centra vadītāja