Aicina iesniegt idejas Valkas bibliotēkas 100-gades kūkai

Valkas bibliotēka, pošoties 100-gades svinībām, aicina Bērnu literatūras nodaļā reģistrētos bērnus un jauniešus piedalīties zīmējumu konkursā “Bibliotēkas 100-gades torte”. Savas radošās idejas jubilejas tortes dizainam aicinām iesniegt bibliotēkā līdz 11. aprīlim. Darbs jāiesniedz uz A4 formāta lapas, tā otrā pusē norādot autora vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Pēc zīmējuma skices, kas iekšējā balsojumā būs ieguvusi visvairāk balsu, tiks pagatavota Valkas bibliotēkas 100-gades torte.

Aicinām bērnus, jauniešus un vecākus pievienoties bibliotēkas 100-gades ieskandināšanas pasākumam Bērnu literatūras nodaļā 15. aprīlī plkst.11, kad arī baudīsim pēc zīmējumu konkursa uzvarētāja dizaina pagatavoto torti! Pasākumā ar pārsteidzošiem un ikvienu aizraujošiem eksperimentiem uzstāsies zinātniskais teātris “laboratorium.lv”.

Vairāk informācijas par konkursu, sazinoties ar Bērnu literatūras nodaļas vadītāju Zani Sīmani tel. 29153117, e-pasts bernubiblioteka@valka.lv.

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada Centrālās bibliotēkas