Valkas bibliotēkā atceļojusi grāmatu izstāde “Mazais princis”

Visu maiju Valkas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā apskatāma franču rakstnieka Antuāna de Sent-Ekziperī pasakas “Mazais princis” grāmatu izstāde. To veido 45 valodās tulkotu populārā stāsta par Mazo princi grāmatu kolekcija.

Šī ir viena no Eiropas Komisijas Tulkošanas ģenerāldirektorāta pārstāvju sagādātajām grāmatu kolekcijām, kuras mērķis ir atklāt Eiropas valodu daudzveidību. Kolekcijas tiek veidotas un to izstādīšana daudzviet Eiropā organizēta iniciatīvas “Eiropas autoru diena” ietvaros.

Iniciatīva “Eiropas autoru diena” izveidota, lai atklātu skolēniem, ka literatūra var būt viens no veidiem, lai iepazītu Eiropas kultūras bagātību, kā arī veicinātu personisko izaugsmi un iesaisti sociālajos procesos.

Aicinām apmeklēt izstādi un ieraudzīt Eiropas valodas daudzveidību Antuāna de Sent-Ekziperī populārākā darba lappusēs.

Informāciju sagatavoja:

Ance Andrējeva-Empele