Drīz uzzināsim Skaļās lasīšanas Valkas reģiona fināla uzvarētāju!

Jau nākamnedēļ varēs uzzināt, kurš būs uzvarētājs Skaļās lasīšanas Valkas reģiona finālā. Rezultātu paziņošanas video 31.maijā pl.11 tiks publicēts Valkas NCB Youtube kanālā.

Šogad Skaļās lasīšanas sacensību finālā piedalījās četrpadsmit 5.klašu skolēni no Strenču un Valkas novada. Konkurss tika organizēts attālināti, sadarbojoties abu novadu skolām un bibliotēkām. Dalībnieki iesūtīja sava priekšnesuma video, kurus skatījās, klausījās un vērtēja ļoti īpaša žūrija.

Iepazīstieties!

Anna Strode ir Mg. Philol., klasiskā filoloģe, filoloģijas doktora zinātniskā grāda (literatūrzinātnes nozarē) pretendente. Strādā Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā, kur ir Krājuma komplektēšanas un attīstības nodaļas vadītāja. Vienlaikus ir arī Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātes zinātniskā asistente.

Baiba Freidenfelde ir Valodniecības doktorante Liepājas Universitātē, Rīgas Stradiņa universitātē latviešu valodas pasniedzēja ārzemju studentiem un latviešu valodas pasniedzēja Baibas latviešu valodas skolā. Baiba ir mamma 3 sākumskolēniem un audžumamma vidusskolas beidzējai.

Vilmārs Vesingi ir valcēnietis, Valkas ģimnāzijas absolvents. Ikdienā strādā par  DevOps inženieri IT jomā. Papildus ir Valkas novada domes deputāts. Brīvajā laikā Vilmārs ir vēstures un politikas entuziasts, kā arī spēlē bungas.

Uzvarētājs iegūs tiesības rudenī piedalīties valsts finālā Rīgā, kur sacensību 3.posmā tiksies 30 dalībnieki.

#Skaļālasīšana  #SkaLas

Una Grāve