Arī Valkas reģionā zināms Skaļās lasīšanas 2.kārtas uzvarētājs

22.martā Valkas novada centrālā bibliotēkā notika Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensību Valkas reģiona fināls, kurā piedalījās piecpadsmit 5.,6.klašu skolēni no Smiltenes un Valkas novada.

Par uzvarētāju kļuva Smiltenes vidusskolas 5.klases skolniece Jasmīna Pakalne, kura lasīja fragmentu no Dž.Rodari grāmatas “Sīpoliņa piedzīvojumi”. Jau 12.maijā Jasmīna dosies uz Rīgu un piedalīsies Skaļās lasīšanas sacensības nacionālajā finālā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā.

Dalībnieku sniegumu klausījās un vērtēja trīs tiesneši- Inta Mežule, skaista un gudra sieviete, kura vispusīgi darbojas bibliotēku lauciņā un prot ieraudzīt vērtīgo, Kitija Bērziņa,  atsaucīga un jauna dāma, ir muzikāla, kā arī zinoša radio darba ikdienā un darba specifikā, Vilis Daņilovs, brīnišķīgs tētis, aktiermākslas zinātājs un praktizētājs un policijas jomas darbinieks.

Pasākuma noslēgumā katrs sacensību dalībnieks saņēma diplomu, kurā ierakstīts pozitīvs komentārs par uzstāšanos, suvenīrus no Valkas novada Tūrisma informācijas biroja un Valkas bibliotēkas ESIP. 2.kārtas uzvarētāja Jasmīna Pakalne kā galveno balvu un ceļazīmi uz sacensību 3.kārtu Rīgā ieguva īpašu “drošības spilvenu”- smaidiņu, ko dāvāja IGLU Mīkstie Kluči.

Skaļās lasīšanas sacensības reģionālās koordinatore Una Grāve

Valkas novada centrālās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas galvenā bibliotekāre