14.06.2021
Kopīgie ģimeņu lasīšanas pasākumi “Lasām un salasāmies” Valkas novadā

“Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.” “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis” saturu atbild “Biedrība “Atbalsts Valkai” un projektu vadītāja Inga Aleksejeva.”

Kopīgie ģimeņu lasīšanas pasākumi “Lasām un salasāmies” Valkas novadā

Projekta “Ģimenēm draudzīga vide Valkas novadā – mūsu kopīgais mērķis!” ietvaros Valkas novada Centrālā bibliotēka organizē Valkas novada ģimenēm trīs pasākumus vasarā “Lasām un salasāmies” Kārķos, Valkā un Vijciemā.

Svētdien, 13.jūnijā, pirmais ģimeņu satikšanās pasākums noticis Kārķu pagastā, satiekoties lasošām un grāmatu mīļotāju ģimenēm.

Tikšanās laikā ģimene, kas uzņēma viesus, dalījās ar savu lasīšanas pieredzi, stāstot gan par ģimenē iemīļotākajām grāmatām, gan atklājot katra ģimenes locekļa lasīšanas intereses, tādējādi izceļot arī savas ģimenes vērtības. Klātesošajiem tā bija iespēja izjust ģimeņu kopābūšanas prieku un gūt ciemošanās un tradīciju pieredzi, uzturot saviesīgas sarunas arī pie kopīgas maltītes.

Valkas bibliotēkas darbinieces klātesošos iepazīstināja ar pašreiz bibliotēkas lasītāju vidū iecienītu literatūru, vadīja radošo darbnīcu ar iespēju veidot krāsainas papīra dzirnaviņas.

#SIF_vietagimenei

Una Grāve

Atbildīgā persona pasākumu “Lasām un salasāmies” īstenošanā

Inga Aleksejeva